Nowy Tła fotograficzne Zobacz większe

Tła fotograficzne 3072

Nowy produkt

Tło Fotograficzne do fotografii:

- noworodkowej

- dziecięcej

- ślubnej

- produktowej

- do Fotobudek

Więcej szczegółów

35,00 zł

Płatności online tpay
Płatności online tpay

Więcej informacji

Tła fotograficzne do fotografii: noworodkowej, dziecięcej, ślubnej, produktowej oraz do fotobudek.

Fotofactory już o 10 lat produkuje dla Państwa tła fotograficzne. Stale doskonalimy jakość usług. Nasze tła drukujemy w naszym nowoczesnym parku maszyn, tuszami eco i latex. Firma powstała by dostarczać najlepszej jakości tła. Posiadamy największy wybór teł w Europie, każdy fotograf znajdzie coś na każdą okazję, jeśli nie znajdziesz wzoru który Cię interesuje napisz do nas, spróbujemy pomóc.

Tła oferujemy na 3 rodzajach materiałów

winyl-standard.jpg

Winyl Standard 510g/m2 Materiał winyl matowy o gramaturze 510g/m. Dobrany tak, aby eliminował odbicia lampy błyskowej, odpornym na wilgoć, zadrapania, rozdarcia. Łatwy do czyszczenia ( woda z niewielką ilością płynu do mycia naczyń ) Materiał ekonomiczny dla każdego fotografa: od amatora do profesjonalisty.

Winyl Ultra Matt 510g/m2 Materiał Ultra Mat to mocno matowy winyl, dzięki czemu odbicia światła są zredukowane do minimum. Odporny na zadrapania, rozdarcia, elastyczny, łatwy do czyszczenia (woda z niewielką ilością płynu do mycia naczyń). Druk tła nie przebija na drugą stronę. Tło z drugiej strony jest białe i można wykorzystać je z dwóch stron.

winyl-ultra.jpg
tkanina.jpg

Tkanina premium 240g/m2 Tkanina o gramaturze 240 g/m2. Tła o najwyższej jakości. Specjalna tkanina, która nie powoduje odblasków. Można ją prać w temperaturze 30 stopni. Nie zagina się, nie rysuje i jest odporna na rozdarcia. Tła są bardzo lekkie, łatwe w transporcie i przechowywaniu. Można je prasować na lewej stronie.

Czas dostawy

Winyl Standard 510g/m22-3 dni robocze
Winyl Ultra Matt 510g/m22-3 dni robocze
Tkanina premium 240g/m23-5 dni roboczych

Dostawa

Nasze tła zawsze wysyłamy zwinięte - nigdy nie składamy teł. Wysyłamy do Polski oraz do Unii Europejskiej za pośrednictwem firmy DPD. Na terenie Polski za dostawę naszych paczek jest odpowiedzialny kurier DPD i GLS.

rulon.jpg
Tabela rozmiarówZmiana podłogizmianyPL.jpgzdjecia.jpg Uwaga! Wszystkie tła są produktami nieprefabrykowanymi, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Prosimy o przemyślane zakupy, zwrotów teł bez wad nie przyjmujemy.

Wszystkie zmiany jak proporcje, zmiana podłogi, możesz wpisać tu:

strzalka.png
Facebook