Dostawa i zwroty

Dostawę realizujemy kurierem DPD i GLS

Koszt dostawy:

tła 100cm, 140cm, 160cm szerokości - 18zł

tła 200cm i 250cm szerokości - 25zł

Przesyłka kurierska pobraniowa -  25 zł (tła 100cm, 140cm, 160cm, 200cm, 250cm)

Czas realizacji zamówienia to od 1 do 14 dni roboczych

Tła winylowe wysyłamy zazwyczaj w terminie 1-3 dni roboczych

Tła materiałowe wysyłamy od 3-10 dni roboczych (wydłużony czas produkcji teł materiałowych spowodowany jest innym procesem technologicznym druku)

Czas dostawy może ulec zmianie (wydłużyć się) z przyczyn niezależnych od Sprzedającego. W przypadku nieodebrania paczki w terminie, klient obciążany jest kosztami powrotu paczki do nas naliczanymi przez przewoźnika w wysokości 18-25 zł. Musi ponieść również koszt kolejnej wysyłki wynikający z treści zamówienia

Dostawa

Prowadzimy odpowiedzialną politykę wysyłkową. Dbamy aby nasz klient otrzymał nasze zamówienie na czas. Dlatego też korzystamy z dwóch firm zewnętrznych oferujących wysyłki kurierskie. Dzięki drukowanym oraz elektronicznym numerom nadania zawsze jesteś w stanie zlokalizować swoją przesyłkę oraz jesteś poinformowany o dacie i godzinach otrzymania paczki. Wszystkie tła zawsze wysyłamy zwinięte , nigdy nie składamy teł w kostkę.

Zwrot / Reklamacja

Dzięki uczciwej polityce naszych usług, klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru lub do jego reklamacji w przypadku gdy zamówiony produkt posiada wadę lub kilka wad. Aby dokonać zwrotu / reklamacji należy pobrać i wypełnić odpowiednio formularz.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

w której przedmiotem świadczenia jest Produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.Indywidualne zamówienie


Konsument nie będzie mógł odstąpić od umowy sprzedaży w przypadku, gdy określi indywidualne cechy towaru, a przedsiębiorca zgodnie z konsumenta wytycznymi dostarczy taki towar. Przykładami takich zamówień indywidualnych mogą być:

- tło fotograficzne drukowane zgodnie z zamówieniem

- listwa podłogowa docięta na wymiar określony przez konsumenta.

- materiał włókienniczy docięty na wymiar

- wygrawerowanie lub naszycie inicjałów lub innych treści na towarze

- dostarczenie koszulki z wydrukowanym zdjęciem jakie przesłał klienta


Produkcja towaru

Konsument nie będzie mógł odstąpić od umowy w przypadku towarów nieprefabrykowanych, wyprodukowanych według specyfikacji klienta. Towarem takim są tła fotograficzne .


Facebook